Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Golf plus

 • 14/06/2020
€ 3,900(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 3,900(I diskutueshem)
Vendodhja : Elbasan
Kilometra : 230000
Viti : 2007
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Bardhe

Shitet golf plus 1.9automat ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.me letrra te paguara deri ne qershor 2021.mund ta konrrrolloni ku te deshironi.

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto