Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

GOLF IV

  • 11/06/2020
€ 2,690(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 2,690(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 243000
Viti : 2003
Struktura : Veture
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Zeze

Shitet Golf IV me vit prodhimi Dhjetor 2002, TDI (Me D dhe I te kuqe).

Ne gjendje shume te mire motorike dhe mekanike. Servisi i kryer ne menyre te rregullt dhe me liber servisi. Pompa e ujit dhe rripi i motorit i nderruar me materile origjinale (Direkt nga Volksvagen).

Shitet per arsye personale.

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • Power Mirrors
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto