Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Golf 5

  • 16/05/2020
€ 3,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 3,500(I padiskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 121000
Viti : 2007
Struktura : Veture
Kambio : Manuale
Karburanti : Benzine/Gas
Ngjyra : E Zeze

Shitet Golf 5 viti 2007 1.6 benzine gas, manual. Makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga Italia dhe eshte me 121000km origjinale. Me letra te paguara deri ne Tetor 2020. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shume e paster si brenda dhe jashte. Cmimi 3500 euro

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • CD Player
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto