Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

GL 350 BLUETEC

  • 15/06/2020
Telefononi per cmimin

Pershkrimi

Cmimi : Telefononi per cmimin
Vendodhja : Durrës
Kilometra : 180000
Viti : 2010
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

SHITET:MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC 

NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT.

VITI 2010

Opsionet: Air matic,7 ulese ,baxha xhami,kamer dhe sensor parkimi, navigator para dhe dvd mbrapa,xhama te zi origjinal, sendile me memorie dhe ngrofje,sallon lekure shum te paster ,fenere dhe stopa led gjithashtu dhe stemen e ka origjinale te veten me led.

Makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana teknike dhe ajo vizuale siç duket qarte dhe ne foto makina eshte shum e paster dhe nuk ka nevoj per asgje opsionet e makines duken qarte ne foto per me shume kontaktoni ne NR 069 99 11 444

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • CD Player
  • Cruise Control
  • DVD Player
  • Navigation System
  • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto