Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Ford Focus 1.8 TDCI

  • 30/06/2020
€ 3,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Ford Focus
Cmimi : € 3,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 181000
Viti : 2003
Struktura : Veture
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

Shitet Ford Focus 1.8 TDCI 116HP

Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe estetike.
181mij KM
Drita Xenon
Klima
Goma te reja
Letra te prera deri ne maj 2021
Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim.

Info:  0692222448      0692236953

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • Alloy Rims
  • AM/FM Radio
  • CD Player
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto