Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Ford Explorer

  • 08/01/2020
€ 12,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Ford Explorer
Cmimi : € 12,500(I padiskutueshem)
Warranty : No
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shitet ford explorer( makina ndodhet ne amerike dhe vjen pa dogane)

Viti: 2012-2013
Kambio automatike
2.0 benzine Shum ekonomike ECO ( e pershtatshme dhe per impiant gazi)
Ngjyre e zeze me nuanca kur del ne diell
Disqe alumini , navi cd bluetooth butonat me touch, klima tronik 2 celsa orgjinal , hapje mbyllje qendrore, sallon lekure ngjyre e zeze, sendije me ngrohje , USB ,Kartmemorje, Makina eshte ne gjendje shum te mire. Makina ndodhet ne amerike dhe vjen ne shqiperi pa dogan me cmim 14000$ ose 12500€ nr celi: +355698770789

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto