Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Fiat Idea

  • 08/01/2020
€ 4,200(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Fiat Idea
Cmimi : € 4,200(I padiskutueshem)
Kilometra : 100000
Warranty : No
Viti : 2006
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELSA. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE SAPOPAGUARA CMIMI 4200 EURO CEL 0695555345

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto