Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

E 220 EVO

 • 20/06/2020
€ 6,500(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 6,500(I diskutueshem)
Vendodhja : Korçë
Kilometra : 217000
Viti : 2007
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri Metalike

Mercedes benz E 220 EVO Kambio automatike, fund 2007, nga Gjermania, klima, sensore parkimi para prapa, xhama e sedile elektrike, sedile te mbrasme me hapje per zmadhim bagazhi, sedile me fryrje me ajer, sensore shiu dhe dritash, pilot automatik, dogana e paguar

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto