Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Citroen C4

  • 08/01/2020
€ 5,300(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Citroen C4
Cmimi : € 5,300(I padiskutueshem)
Kilometra : 54000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina eshte blere te citroen albania dhe eshte ne gjendje te perkryer.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto