Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

C 180 Kompressor

 • 20/06/2020
€ 4,800(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Mercedes-Benz
Cmimi : € 4,800(I diskutueshem)
Vendodhja : Korçë
Kilometra : 185000
Viti : 2004
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Gri

Mercedes benz C 180 kompressor benzine, pershtatet 100%per impiant gazi, erdhur nga Gjermania, fund 2004 model 2005, kambio automatike tipronik, sedile me ngrohje, radio CD, xhama e pasyra elektrike, liber servisi Gjerman, sensore shiu dhe dritash, klima, pilot automatik, dogana e paguar, gjendje perfekte, gati per targa

Facebook auto-korca shitje porosi

Instagram auto.korca

Tel 0692172994

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Power Locks
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto