Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5 X-DRIVER

  • 08/01/2020
€ 6,300(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 6,300(I padiskutueshem)
Kilometra : 236000
Warranty : No
Viti : 2006
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend


✔ Marka,Modeli :Bmw x5 x-driver
✔ Viti : 2006
✔ Kambjo : Automatike M/S
✔ Lenda Djegese : Nafte
✔ Targa : Shqiptare
✔ Km :236000
✔ Ngjyra :Gri
✔ Opsionet shtese :Shitet ose ndrohet x5 viti 2006.Makina esht ne gjende shume te mire letrat e sapo prera full opsion sallon lekur i zi sediljet me ngrohje me memorje,navigator,tv,bagazhier,klima,sensor parkimi,sensor dritash,sensor shiu,dirta bixeno inteligjente me rrath,fener me larje,xhama te zinj origjinal,sedilje te personalizuara me thyerje ne mes dhe me ajer,motor ekonomik i prerjes se re,disqet bpm me vler 1500euro origjinale te blera ne itali,goma 90%pirelli,makina esht panoramike tavan xhami,timon me ngrohje me levizje me buton,gazi dore +/- limitator shpejtsie,kamio atomatike opsion- manual dhe sport
✔ Vendodhja : Tirane
✔ Cmimi :6300€/mundesi ndrimi
✔ Telefon:0698659009

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto