Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5

  • 08/01/2020
€ 49,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 49,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 126000
Warranty : No
Viti : 2014
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

BMW X5 M50 (origjinal fabrike) 3.0 Diesel (nk e kap taksa e lluksit) , Viti Prodhimit Fundi 2014 dal ne qarkullim ne 2015 me 126.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory + fryrje + cfryrje , marsha ne timon , navigator , cd player , bagazhier , kamer parkimi 360grad , dyert me thithje , bagazhi hapje mbyllje me buton , disqe alumini , drita kseno, sensor dritash , sensor shiu , gomat e reja , sediljet mbrapa me ngrohje , tako timorkimi elektrike , tregues km ne xhame , 2 celsa , klima , letra te gjitha te paguara deri ne 24.07.2019 , sherbimet e sapo bera , vaj filtra te sapo nderruara te blera te BMW ne Gjermani , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto