Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5

  • 08/01/2020
€ 39,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 39,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 75.000
Warranty : No
Viti : 2015
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

BMW X5 f15 3.5i look M nuk e kap taksa luksit . Viti prodhimit 2015 makina esht ne gjendje te perkryer eshte me 1 vit garanci. Makina ka 75000 km origjinale. Tapiceri lekure ,xhama te zi origjinal . Sediljet me ngrohje, tavan xhami ,Disqe 20,bagazh me buton,me kamer ,cd player,navigator e tj . Makina eshte me dogane dhe te gjitha letrat e prera per me teper na kontaktoni ne nr e tel 0698777677. Cmimi – 39.000 euro i diskutueshen

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto