Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5 350 Xdrive

  • 08/01/2020
€ 16,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 16,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 176.000
Warranty : No
Viti : 2011
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

✔ Marka,Modeli: BMW X5 350 Xdrive (jo taks lluksi)
✔ Viti : 2011
✔ Kambjo : automat
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : dogan e paguar
✔ Km :176.000
✔ Ngjyra :Gri
✔ Opsionet shtese :tavan panoramik,kamera 360 grad,sensor parkimi,start stop,key lets go,blind spot,bixenon,sendilje me ngohje dhe me memorie,full option
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :17.000€ Mundesi ndrrimi
✔ Telefon:+355692497771

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto