Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5 3.5 2012 XDRIVE PANORAM FULL

 • 02/04/2020
€ 15,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 15,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Krujë
Kilometra : 220009
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri e Erret

Shitet BMW X5 viti 2012 35d. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka 200km orgjinale te verifikushme tek BMW. Te gjitha sherbimet e kryera rregullisht, vaj filtra ferrota te sapo nderruara + 4 goma te reja. Eshte perdoru vetem per rruge te gjata. Eshte nje version full option : 5 kamera total (360 camera + side view), HUD sport packet, sedilje comfort, cruise control me funksion frenimi, kondicioner 4 zonal, sedilje me ngrofje para+ mbrapa, comfort entry ( celsi mbahet ne xhep), bagazh automatik hapje mbyllje me buton, xhama te zinj para dhe mrapa , pasqyrat me vet errsim, xhamat me nuanc, full panoram. Navigator me hartat e 2019, BT AUDIO, AUX, hands free, DVD. 

AUTOBASHA INSTAGRAM FACEBOOK

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto