Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW X5

  • 12/01/2020
€ 22,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW X5
Cmimi : € 22,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Berat
Kilometra : 150000
Warranty : No
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Zeze

MW X5 – 30D XDRIVE, VITI 2012
KAMIO 8G
PA TAKS LUKSI
PANORAMA
FULL OPSION
PRODHIM EUROPIAN
SERDILJE NGROHJE-FTOHJE
150MIJ KM ORGJINALE TE SAJAT

SHUME E PASTER NGA JASHT E BRENDA
NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE
DISQE GOMA TE REJA
MAKINA ESHTE ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
ME TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
CMIMI 22.000€ PAK I DISKUTUSHEM

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • Alloy Rims
  • AM/FM Radio
  • CD Player
  • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto