Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW 535d

  • 08/01/2020
€ 13,800(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW 535
Cmimi : € 13,800(I padiskutueshem)
Kilometra : 199000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

✔ Marka,Modeli :BMW, 535D EDITION BITURBO
✔ Viti : 2008
✔ Kambjo : Automatike
✔ Lenda Djegese : Nafte
✔ Targa : Shqiptare
✔ Km : 200,000
✔ Ngjyra : BLU E ERRET
✔ Opsionet shtese : SPORTPAKET LOOK M NGA FABRIKA JO E VENE, SEDILJE LEKURE ME NGROHJE DHE FTOHJE, SISTEM MUZIKE LOGIC 7, BLUETOOTH AUX USB, SEDILJE ME PERTHYERJE INDIVIDUAL, BAXHA, VAJ FILTRA TE NDERRUARA NE KOHE ME LIBER SHERBIMESH, E ARDHUR NGA GJERMANIA PER PERDORIM VETJAK, 300 kuaj fuqi, TIMON 360 GRADE, SENSOR PARKIMI, XENON BIXENON, etj. Shume e vecant ne llojin e saj.
M. CMIMI I DISKUTUESHEM

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto