Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW 530d

  • 08/01/2020
€ 23,600(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW 530
Cmimi : € 23,600(I padiskutueshem)
Kilometra : 150000
Warranty : No
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina eshte individuale full opsion sedilje fryrje palosje memorje ngrofje ftofje para mrapa ,kamera 360grad ,kilometrazh ne xham , night vision ,distronic plus ,pasqyrat me trekendesh , timon me dridhje kur del nga vijat e bardha dhe me ngrohje tapiceri komplet e zez duke perfshir edhe tavanin nga brenda ,dritat e gjata automatike, look m komplet origjinal fabrike jo e modifikuar ,black edition kornizat e dritareve te zeza fabrike , ambient lights ,disqe goma te reja te sapovena per qef , makina ska asnje difekt dhe ska nevoj per asnje gje nga ana xhenerike si edhe vizuale ,makinen e kam sjell vet nga Gjermania ne tetor 2018 vetem dogana i ka kushtuar 4.5 mln lek ,pa asnje gervishtje, cmim i diskutueshem ose nderrohet me makine me te vogel.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto