Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW 428

  • 08/01/2020
€ 27,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW 428
Cmimi : € 27,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 72000
Warranty : No
Viti : 2016
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

BMW 428i-2.0 Benzin GRAND COUPE , Viti Prodhimit 2016 me 72.000 km , e sapo ardhur , sapo targuar , shume pak e perdorur ne Shqiperi , sallon lekure , sedilje elektrike + memory , marsha ne timon , kamer parkimi , navigator , cd player , bagazhier , bagazhi hapje mbyllje e buton , ndezje me START STOP , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , ECO ECONOMY fiket ndizet ne trafik , baxha xhami , letra te gjitha te paguara deri ne 23.07.2019 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto