Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW 325XI

  • 08/01/2020
€ 6,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW 325
Cmimi : € 6,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 270000
Warranty : No
Viti : 2005
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

BMW 325XI (Xdrive) Automat (tip tronic) me liber sherbimi full option,e sapo ardhur nga Zvicra e sapo targuar.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga jashte dhe brenda!! Makina disponon dual klima,drita auto,larje feneresh,pilot automat,komanda ne timon,xhama dhe pasqyra elektrike+palosje,tavan xhami panoramik,bluetooth etj.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto