Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BMW 320

  • 08/01/2020
€ 12,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: BMW 320
Cmimi : € 12,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 190000
Warranty : No
Viti : 2014
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

SHITET BMW VITI 2014 SERIA 3 2.0NAFTE EURO 5 FULL OPTION: KAMBIO AUTOMAT MODELI RI ME 8 MARSHE , PILOT AUTOMAT , TAVAN XHAMI , START&STOP , SISTEM ECOPRO PER HARXHIMIN , FEMER LED XENON BI-XENON , NAVI , DVD , USB , BLUETOOTH , TE GJITHA SHERBIMET E BERA FAJ VILTRA GOMA TE 4 TE REJA DHE FERROTAT. E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. CMIMI 12000 EURO MUNDESI NDERRIMI ME MAKINE ME TE LIRE + DIFERENCEA. MAKINA KA CMIM TJETER ME NDERRIM CEL. 0693326867

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto