Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

BENZ C220

 • 20/06/2020
€ 7,300(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 7,300(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 187000
Viti : 2010
Struktura : Veture me portobagazh
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Zeze

Shitet makina Mercedez Benz c220 naft viti 2010 . Kamjo manuale. Te gjitha sherbimet e kryera . Ne gjendje perfekte motorrike , e gatshme per cdo prove . 186000 km te vetat origjinale . Shume e mbajtur si nga jashte dhe nga brenda . Gomat e reja Michelin 100% . Shitet per arsye mospersorimi .

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto