audi a6

7,000€

Te Dhenat

2007 Viti
2007
nafteKarburanti

nafte

3Motorri
3 CC
280000Kilometra
280,000 KM
tiptronikKambio
tiptronik
veture_me_portobagazhStruktura
veture_me_portobagazh
e_zezeNgjyra
E Zeze
durresVendodhja
durres

Pershkrimi

Shes Audi A6 2007 me motorr 3.0 me letra deri ne fund te vitit ne gjendje shume te mire dhe kontrrolle te bera sensor parkimi cmimi i diskutueshem

Te dhenat e shitesit

Username: kristiana1


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale