mercedes ml320

10,500€

Te Dhenat

2009 Viti
2009
nafteKarburanti

nafte

2987Motorri
2987 CC
266000Kilometra
266,000 KM
automatikeKambio
automatike
fuoristradeStruktura
fuoristrade
e_zezeNgjyra
E Zeze
durresVendodhja
durres

Pershkrimi

Benz ML 320 bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 266.000 ✔ Ngjyra: e Zeze ✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, etj. ✔ Vendodhja: Durres

Te dhenat e shitesit

Username: nrgmotors


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale