mercedes c200

6,500€

Te Dhenat

2008 Viti
2008
nafteKarburanti

nafte

2Motorri
2 CC
Kambio
vetureStruktura
veture
e_zezeNgjyra
E Zeze
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Shitet Mercedes-Benz C Class: ✅ ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike ✅ pamje e pergjithshme si e re ✅ tapiceria shume e paster ✅ shume ekonomik C200 ✅ vaj dhe filtra te saponderruar ✅ cdo sherbim i bere ne kohe ✅ viti fund 2007 ne librez ✅ motor 2149 cc nafte ✅ kambio manuale ✅ sensor parkimi para mbrapa ✅ sensor dritash, shiu, gomash ✅ ABS ✅ AC bizonal ✅ smart key ✅ pasqyra elektrike ✅ targa shqiptare 💶💶 6500‎€ 📞📲 0695693070

Te dhenat e shitesit

Username: diti


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale