peugeot 307

1,200€

Te Dhenat

2003 Viti
2003
nafteKarburanti

nafte

1.9Motorri
1.9 CC
270000Kilometra
270,000 KM
manualeKambio
manuale
vetureStruktura
veture
e_zezeNgjyra
E Zeze
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Shitet makina peugeot 307 viti 2003..motorr 1.9 Naft...Me Kondicioner, xhama dhe pasqyra elekrik....Makina eshte ne gjendje te mire pune...Dokumentat te PAPAGUARA NGA SHTATORI 2020.....Shitet per arsye Mosperdorimi Cmimi I Diskutueshem Cel. 0684158386

Te dhenat e shitesit

Username: Gezimi71


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale