bmw x6m

13,500€

Te Dhenat

2008 Viti
2008
benzineKarburanti

benzine

3Motorri
3 CC
196000Kilometra
196,000 KM
automatikeKambio
automatike
fuoristradeStruktura
fuoristrade
vishnjeNgjyra
vishnje
durresVendodhja
durres

Pershkrimi

SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X6 M 35i Xdrive ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: automat ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: dogan e paguar ✔ Km: 196.000 ✔ Ngjyra: vishnje ✔ Opsionet shtese: M package, motor 3.0 benzin, F1 Timon, start stop, baxha, sensor parkimi, kamera parkimi,bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option ✔ Cmimi: 13.500 euro ✔ Telefon: +355692497771

Te dhenat e shitesit

Username: nrgmotors


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale