mercedes 270

4,500€

Te Dhenat

2004 Viti
2004
nafteKarburanti

nafte

300000Kilometra
300,000 KM
automatikeKambio
automatike
vetureStruktura
veture
griNgjyra
gri
fierVendodhja
fier

Pershkrimi

Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance Automatic, viti 2004 2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult. Makina ka kondicjon, ABS, Air Bag, Sensor Shiu, Drita Auto, komanda ne timon, pasqyra elektrike ,pilot automatik , disqe alumini 16. sedilet mbrapa me palosje .tapiceri shume e paster. Sendiljet e para me ngrohje. Makina eshte ne gjendje shume te mir motorrike xhenerike dhe estetike .e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime. Cdo sherbim i ber ne kohe. Motorr eshte ne gjendje super. Mund ta kontrolloni ku te doni. Vetem telefonata serioze Gati per cdo lloj prove me mekanik.

Te dhenat e shitesit

Username: Arben


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale