fiat puntoevo

4,000€

Te Dhenat

2010 Viti
2010
nafteKarburanti

nafte

1.3Motorri
1.3 CC
197131Kilometra
197,131 KM
manualeKambio
manuale
vetureStruktura
veture
e_bardheNgjyra
E Bardhe
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Fiat Punto Evo 1,3 nafte ,manuale,me 197 130km. Viti i prodhimit 2010,cope,klime,cd ,aux,usb,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Goma te reja ,nderrim vaj e filtrash edhe sherbime te tjera si bravat e dyerve etj. Ekonomike. Cmimi: 4.000 euro

Te dhenat e shitesit

Username: Elite


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale