Mercedes-Benz E280

6,000€

Te Dhenat

2006 Viti
2006
nafteKarburanti

nafte

2986Motorri
2986 CC
245Kilometra
245 KM
automatikeKambio
automatike
vetureStruktura
veture
e_zezeNgjyra
E Zeze
durresVendodhja
durres

Pershkrimi

Shitet makina, ne gjendje shum te mir e paster brenda dhe jasht. Ka sensor parkimi,limit shpejtesie, sediljet me ngrohje, pasqyrat me palosje dritat xeno bixeno. Sherbimet te gjitha te bera. Vaj filtra, vaj kambjo, ferrota tambur te reja, goma te reja te 2020.

Te dhenat e shitesit

Username: Xhulio


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale