Mercedes-Benz E280

6,300€

Te Dhenat

2006 Viti
2006
nafteKarburanti

nafte

2987Motorri
2987 CC
291000Kilometra
291,000 KM
tiptronikKambio
tiptronik
vetureStruktura
veture
griNgjyra
gri
elbasanVendodhja
elbasan

Pershkrimi

📂Marka :Modeli :MERCEDES BENZ EVO 📂Viti prodhimi : 12/2006 📂Kambio :AUTOMAT-TRONIC 📂Motorr : 280 📂Cmimi: 6300 📂Nr Cel : +355-694298846 📂km:290.000 ORGJINALE 📍: ELBASAN 🚘-info:SHITET EVO 280 NAFTE /SPORTPACKET/ VITI-12/2006 KIL0METRA-290 AUTOMAT-TRONIC DISQE 18 SPORTPACKET XHAMA TE ZINJ ME LEJE SALLON LEKURE- SEDILJET ME NGROHJE NAVI ANDROID USB AUX YOUTUBE KAMERA PARKIMI FULL LED BRENDA DHE JASHTE BIXENON NE GJENDJE TE SHKELQYER SHERBIME TE SAPO BERA CMIMI ESHTE I DISKTUESHEM /NUK NDERROHET/

Te dhenat e shitesit

Username: Arnold


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale