Volkswagen Touareg

13,800€

Te Dhenat

2010 Viti
2010
nafteKarburanti

nafte

2967Motorri
2967 CC
240000Kilometra
240,000 KM
automatikeKambio
automatike
fuoristradeStruktura
fuoristrade
e_zezeNgjyra
E Zeze
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Tipi:VW TOUAREG (Chrome Packet) Motorri:3.0 Nafte Bluemotion(2967cc) Kambio Automatik (8 marshe) Viti:2010 Km: 239 mij Gjendje e shkelqyer motorrike dhe xhenerike Sherbimet e kryera te gjitha ne kohe Makina esht perdorur shume pak ne Shqiperi Dogana e sapopaguar Letrat e sapoprera dhe paguar per 1 vit. Info shtese: -Sendilje Individual+ Memorie M 123 -Sendiljet mbrapa Palosen dhe me pozicion. -Navigator,aux,memory card,telefon,bluetooth(touch) -Start&Stop (fiket ne semafor) -Autohold -Fener full xenon-bixenon -Klima me 2 zona -Pasqyra me Palosje dhe ngrohje -Cruise Control -Bagazhi Hapet mbyllet me buton -Sensor parkimi -Sensor dritash -Sensor shiu -Ambient Light -2 Celsa Cmimi 13.800 euro / I diskutushem Nuk Pranohet ndrrim. Vetem telefonata Serioze Nr: 0682083096

Te dhenat e shitesit

Username: Skanxha2012


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale