Ford Fusion

2,990€

Te Dhenat

2006 Viti
2006
nafteKarburanti

nafte

1399Motorri
1399 CC
165085Kilometra
165,085 KM
manualeKambio
manuale
vetureStruktura
veture
griNgjyra
gri
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

2990€🚘FORD FUSION 1.4 Nafte Manual 09/2006 164 mij km,me dogane dhe letra te paguara per nje vite. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. Disponon,Abs,Kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,komanda ne timon,radio cd mp3,mbyllje qendrore,Disqe Alumini ,goma 90%.etj... 📞0697995532 ✅Cmimi👉🏻2990€✅

Te dhenat e shitesit

Username: Mister.vip88


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale