Mercedes-Benz C 220

4,599€

Te Dhenat

2004 Viti
2004
nafteKarburanti

nafte

200Motorri
200 CC
240000Kilometra
240,000 KM
automatikeKambio
automatike
vetureStruktura
veture
argjendNgjyra
argjend
korceVendodhja
korce

Pershkrimi

SHITET 📌 Mercedez benz C200 CDI Viti i prodhimit:07/2004 Kambjo automat plus minus c/s Sensor shiu ,dritash,sedilje elektrike+ngrohne,cd player,masha ne +/- masha tip tronik,limitator shpejtsie,komanda ne timon,klima tronik,modeli facelift Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike gati per targa Vendndodhja:Korce Kontakt:0694640088 Cmimi: 4599€

Te dhenat e shitesit

Username: Enri


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale