Mercedes Benz E250

12,900€

Te Dhenat

2011 Viti
2011
nafteKarburanti

nafte

2500Motorri
2500 CC
173000Kilometra
173,000 KM
automatikeKambio
automatike
veture_sportiveStruktura
veture_sportive
e_bardheNgjyra
E Bardhe
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Shitet E-Class Coupe 250 Cdi viti 2011.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Ka 173 mij Km origjinale pasi eshte bler me 0 km te Mektrin Motors.Xhama te zinj para mbrapa me certifikat per 5 vjet.I jan ber vaj-filtra,ferrota ,goma te reja dhe disqe te reja me fatur dhe garanci.Me timon te tipit 2015 dhe marmitat te 350.Nr 0699111115

Te dhenat e shitesit

Username: marsel


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale