Volkswagen Passat

5,500€

Te Dhenat

2006 Viti
2006
nafteKarburanti

nafte

2000Motorri
2000 CC
200000Kilometra
200,000 KM
automatikeKambio
automatike
vetureStruktura
veture
e_zezeNgjyra
E Zeze
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Shitet VW Passat i vitit 2006 me letra te sapo bera shqiptare. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera para 3 muajsh, por shitet per arsye emigrimi. Makina ka Navi te madh, Sensor parkimi, 2.0 TDI me marshe DSG tronic,tapiceri shume te paster, e gatshme per cdo kontroll.

Te dhenat e shitesit

Username: Brigen


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale