seat leon

6,000€

Te Dhenat

2011 Viti
2011
nafteKarburanti

nafte

1600Motorri
1600 CC
140000Kilometra
140,000 KM
automatikeKambio
automatike
vetureStruktura
veture
e_zezeNgjyra
E Zeze
tiraneVendodhja
tirane

Pershkrimi

Informacione Shtese:•Pasqyra me palosje dhe ngrohje. •Sensor shiu dhe drite. •Cruise control •Xhama elektrike. •Mbyllje qëndrore •Klimatronik. •Abs,Esp,Airbag. •Tapiceri rrobe. •2 celsa •Goma vere 90% goma dimri 100% •Timon me qepje lekure edhe komanda ne timon.Automatik 7 marshe Motorr 1.6Tdi me i t kuqe Konsumi 5.5 litra autostrad

Te dhenat e shitesit

Username: Drini


Udhezime per marreveshje te sigurta

1. Zgjidhni nje vend te sigurte per tu takuar me shitesin

2. Shmangni pagesat cash

3. Kujdes nga ofertat joreale