Makina ne shitje

Kilometra

Cmimi

Volkswagen Passat CC - makina ne shitje

Volkswagen Passat CC

I Diskutueshem
vendodhja korce
I Diskutueshem
Viti

2013

Kambio

manuale

Karburanti

benzine

Volkswagen Jetta - makina ne shitje
vendodhja durres
5,500€
Viti

2012

Kilometra

120000 Km

Kambio

manuale

Karburanti

benzine

Volvo XC90 - makina ne shitje

Volvo XC90

9,700€
vendodhja tirane
9,700€
Viti

2010

Kilometra

201000 Km

Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Audi A5 - makina ne shitje

Audi A5

13,500€
vendodhja durres
13,500€
Viti

2011

Kilometra

250000 Km

Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Mercedes Benz ML350 - makina ne shitje
vendodhja durres
24,000€
Viti

2012

Kilometra

176000 Km

Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Bmw X5 - makina ne shitje

Bmw X5

29,000€
vendodhja durres
29,000€
Viti

2014

Kilometra

201000 Km

Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Mercedes Benz Evo 320 - makina ne shitje
vendodhja tirane
6,500€
Viti

2006

Kilometra

240000 Km

Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Volvo S40 - makina ne shitje

Volvo S40

3,999€
vendodhja tirane
3,999€
Viti

2007

Kilometra

214000 Km

Kambio

manuale

Karburanti

nafte

Audi A4 - makina ne shitje

Audi A4

4,400€
vendodhja tirane
4,400€
Viti

2006

Kilometra

197000 Km

Kambio

tiptronik

Karburanti

nafte

Duke u ngarkuar

Mjafte kerkuat! Filloni te gjeni makina ne shitje.

Ketu do te gjeni njoftime per makina ne shitje ne shqiperi dhe kosove. Platforma e vetme shqipetare dedikuar gjithcka rreth makinave. Databaza jone e makinave ju mundesone te gjeni sa me shpejte vetura qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. Stafi yne mundeson kontrollimin e te gjitha njoftimeve deri ne detajin me te vogel ne menyre qe ju te gjeni automjetin tuaj sa me shpejte. Cdo makine e postuar per shitje ne portalin tone eshte e verifikuar dhe e aprovuar nga ne. Nese keni makina / vetura / automjete per te shitur atehere shiteni shume thjeshte ne Autostop Albania. Hapni nje llogari dhe ju do te keni mundesine te postoni makina ne shitje, makina me qera, servise & pjese kembimi ne portalin me te madh shqipetar te fokusuar vetem ne tregun e makinave / veturave / automjeteve.
Autostop Albania | Tregu me i madh i makinave ne Shqiperi.