Makina me qera

Cmimi

VW Golf Plus - makina me qera

VW Golf Plus

30€ /Dita
vendodhja tirane
30€ /Dita
Kambio

automatike

Karburanti

nafte

Viti

2006

Motorri

1900 CC

Duke u ngarkuar

Mjafte kerkuat! Filloni te gjeni makina me qera.

Ketu do te gjeni njoftime per makina me qera ne shqiperi dhe kosove. Portali i vetem shqipetar dedikuar agjensive te makinave me qira si dhe individeve qe duan te leshojne makinat e tyre me qera ne platformen tone. Databaza jone per vetura me qera ju mundesone te gjeni sa me shpejte automjete me qera qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. Stafi yne mundeson kontrollimin e te gjitha njoftimeve deri ne detajin me te vogel ne menyre qe ju te gjeni makinen tuaj sa me shpejte. Cdo makine e postuar per qeradhenie ne portalin tone eshte e verifikuar dhe e aprovuar nga ne. Nese keni makina / vetura / automjete per dhene me qira atehere postojeni shume thjeshte ne Autostop Albania. Hapni nje llogari dhe ju do te keni mundesine te postoni makina me qerane portalin me te madh shqipetar te fokusuar vetem ne tregun e makinave / veturave / automjeteve.
Autostop Albania | Tregu me i madh i makinave ne Shqiperi.