€8 000

Volkswagen Touareg

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2006
Karburanti Naftë
Kilometra 220 km
Motorri 2.5 cc
Goma 4X4
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Fier
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Pasqyra elektronike
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Fenerët Xenon
 • 4x4
Shënime

✔️Preshkrimi:Makina është në gjendje perfekte e gatëshme për cdo lloj prove , Vaj Motori dhe Kambio të sapo ndërruar ,Gomat 90% , Makina është me libër shërbimesh , blerë në dyqan në Gjermani me 0km dhe është e përdorur vetëm nga një pronar , 1 vit e përdorur në Shqipëri .

Kerko makina Shto njoftimin