€38 000

Volkswagen Tiguan

Detajet
Struktura Fuoristradë
Viti 2017
Karburanti Naftë
Kilometra 44.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Bardhë Perlë
Qyteti Durrës
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
Shënime

Vw Tiguan Rline Bluemotion 2017 2.0Tdi(190hp) Panoramike
Start – Stop Engine • Key Less Go • Eco System • Distronic • Vet Parkim • Viti Prodhimit 2017 • Bagazhi hapet me sensor • kilometrat 44Mij • 4 Motion Full Options . Makina ka cdo opsion te mundshem qe disponon ky model . Autonomouse Distronic Pkus , Lane Assist , Pre Safe .
-Kambio 7g Automatike -Euro 6 -4 Motion 4 rrota aktive -Paketa RLine
-Ngjyra Tenorite Metallic Gray
-Interiori Lekure , Kamosh , Cop -Keyless ( makina hapet , mbyllet dhe ndizet pa perdorur celesin )
-Timoni i ndjeshem nga shpejtesia dhe mban korsine vete kur ka vija te bardha dhe dridhet nese shkel vijat
-Kamera te pasme parkimi dhe sensor Parkimi
-Sistem qe parkohet vete
-Autonomous Distronic Plus ( Makina ka radar qe detekton rrugen dhe makinat para dhe ecen vete duke i vendosur ju distancen qe duhet te ruaje dhe makina frenon dhe shpejton vete sipas situates
-Blind Spot Assistant
-Adaptive Rear Lights
-Tavan xhami Panoramik me hapje te rreshkitshme nga jashte
-Sistem audio
-Airbag Pelvisi , gjuri dhe extra ne sendile gjithashtu , Airbag ne sendilet e pasme -Automatic Lane Recognition ( njeh korsine )
-Airmatic i kontrollueshem ( suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terrenit )
-Xhama te zi Origjinale -Fenere me larje
-Fenere Bi Xenon adaptive qe kthehem sipas timonit -Fenere me drita te gjata automatike qe hapen dhe mbyllen ne varesi te mjeteve •Makina eshte blere me 0Km Dhe ka nje pronar
•Me Full Kasko
•Me fatura sherbimesh ne Porsche Albania •Cmimi i Diskutushem
Kontaktoni ☎0699329666 (cel dhe whapp)

Kerko makina Shto njoftimin