€6 500

Volkswagen Polo

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2010
Karburanti Naftë
Kilometra 216000 km
Motorri 1.2 cc
Goma Aktive
Kambio Manual
Ngjyra E Bardhë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sendilje sportive
Shënime

Makina e sapo ardhur nga gjermania spo mbush javen ne shqiperi shum e paster dhe e mir mbajtur

Kerko makina Shto njoftimin