€10 500

Volkswagen Passat CC

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2011
Karburanti Benzinë
Kilometra 153000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra Bezhë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
Shënime

VW Passat CC 2.0 Benzin , Viti Prodhimit 2011 me 153.000 km , sallon lekure t zez me bezh, sedilje elektrike + ngrohje , hapje mbyllje qendrore , navigator , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—10.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel–0682036363

Kerko makina Shto njoftimin