€13 000

Volkswagen Passat

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2012
Karburanti Naftë
Kilometra 163.000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

VW Passat 2.0 TDI Nafte , Viti Prodhimit 2012 , me 163.000 km , Start/Stop fiket ndizet ne semafore , sallon gjysem bezhe gjysem te zeze, sendilje me memorie , Auto Hold , hapje mbyllje qendrore , fener kseno bi kseno , fener stopa me led , ekran te madh navi , perde orogjinale , cd player , klima tronik , sensor parkimi , kamer parkimi , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , AUX , Usb , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi— 13.000 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel–0682036363

Kerko makina Shto njoftimin