€14 500

Volkswagen Passat

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2015
Karburanti Benzinë
Kilometra 35.000 km
Motorri 1.8 cc
Goma Ska
Kambio Automatik
Ngjyra E Zezë
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Timon shumë funksional
 • Pasqyra elektronike
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Ekran në kroskot
 • Sistemi Start-Stop
Shënime

VW Passat 1.8 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2015 me 35.000 km , ndezje Start/Stop , sallon gjys mershin gjys kamosh , shume te paster , sendilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , ekran te madh , navi , kamer parkimi , baxha xhami , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—14.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel–0682036363

Kerko makina Shto njoftimin