€23 500

Volkswagen Passat

Detajet
Struktura Veturë
Viti 2015
Karburanti Naftë
Kilometra 152000 km
Motorri 2.0 cc
Goma Aktive
Kambio Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Qyteti Tiranë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Dritare elektronike
 • Kycje e brendshme
 • Pilot automatik
 • Kontroll i shpejtësisë
 • Sendilje me ngrohje
 • Hands-free kit
 • Timon shumë funksional
 • Tavan panoramik
 • Power Assisted Steering
 • Pasqyra elektronike
 • Pajisje sport
 • Lidhëse për rimorkio
 • Sistem alarmi
 • Sensorë parkimi
 • ABS
 • Ndricim adaptiv
 • Airbag
 • Dritat e ditës
 • ESP
 • Dritat e mjegulles
 • Immobilizer
 • Isofix (për fëmijën)
 • Sensor drite
 • Sensor shiu
 • TCS
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sendilje elektronike
 • Sistemi navigimi
 • Ekran në kroskot
 • Fenerët Xenon
 • Sistemi Start-Stop
 • Sendilje sportive
Shënime

Shitet VW Passat 3x R-line 2.0 nafte
Viti-06/2015
Km-152 mij
Makina disponon – 2 pulta +pult per ndezjen e sobes, start-stop,keyless entry , kamera 360 grad ,sistem veteparkimi ,sistem vetefrenimi,feneret bi-xenon inteligjent,kamio automatike Dsg, frexho para dhe mbrapa led, touchscreen, bluetooth, aux, 2 vende usb, 2 vende memory card, ngrohje sendilesh + ngrohje timoni,masazh tek sendilja shoferit, klime te ndare ne 3 zona , marsha ne timon, ndricim led te brendshem,mbylljen e bagazhit me buton , ganxhe me buton, xhama e mbrapa te erret , tavan xhami, vend prize 220 volt.Makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga Gjermania. Letra te paguara deri ne 09/2019.
Te gjitha sherbimet e kryera tek Volkswagen. Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi , eshte e gatshme per cdo lloj prove. Nuk nderrohet.
Cmimi 23500 euro.
Cel 0682078035

Kerko makina Shto njoftimin