• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €9 200

  Volkswagen Jetta

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2013
  Karburanti Benzinë
  Kilometra 94.000 km
  Motorri 2.5 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra Blu Metalike
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Sistemi navigimi
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2013 me 94.000 milie , sallon lekure bezh shume te paster , hapje mbyllje qendrore , navigator , kamer parkimi ,cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi 9.200 Euro I Diskutueshem
  Cel– 0682036363