• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €9 200

  Volkswagen Jetta

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2012
  Karburanti Gaz/Benzinë
  Kilometra 50.000 km
  Motorri 2.5 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Pilot automatik
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Sensor drite
  • Sensor shiu
  • CD player
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  VW Jetta 2.5 Benzin-Gaz Automat , Viti Prodhimit 2012 me 50.000 km , sallon cope shume te paster , hapje mbyllje qendrore , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi-9200 Euro I Diskutueshem
  Cel–0682036363