• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €19 500

  Volkswagen Golf GTI

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2016
  Karburanti Ska
  Kilometra 61000 km
  Motorri 2.0 cc
  Goma Ska
  Kambio Automatik
  Ngjyra E Zezë
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Timon shumë funksional
  • Pasqyra elektronike
  • Sensorë parkimi
  • ABS
  • Ndricim adaptiv
  • Airbag
  • Dritat e ditës
  • Dritat e mjegulles
  • CD player
  • Sendilje elektronike
  • Ekran në kroskot
  Shënime

  VOLKSWAGEN Golf 7 GTI
  Viti prodhimi: 2016
  Kambio: automat
  Motorr 2.0
  Cmimi: 19,500 me ndrim 21
  Nr Cel : 0698138145
  Shitet volkswagen golf 7 GTI fabrike Turbo 240 hp filter K&N + depretor ajri shum e shpejt dhe e sigurt ne rrug Buton Mode, marmita me zhurem me 60872 mi ne super gjendje makina ka 1 muaj ne shqiperi. Makina esht ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.