• Hen - Shtu 8.00 - 18.00
  • Lulishtja 1 Maji, Tirane
  • +355 595241682
  €4 000

  Volkswagen Golf

  Detajet
  Struktura Veturë
  Viti 2004
  Karburanti Naftë
  Kilometra 260000 km
  Motorri 1.9 cc
  Goma Aktive
  Kambio Manual
  Ngjyra Gri
  Qyteti Tiranë
  Karakteristika
  • Kondicioner
  • Dritare elektronike
  • Kycje e brendshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Sistem alarmi
  • ABS
  • Airbag
  • ESP
  • CD player
  Shënime

  Golf 5 prodhimi dhjetor2004 makine ne gjendje te mire e paster nga jashte dhe brenda me sherbimet e kryera e gatshme per çdo prove.